Кредитування за програмою Німецько-Українського фонду

Український Професійний Банк в рамках співпраці з Німецько-Українським фондом (НУФ) впровадив програму кредитування суб’єктів господарської діяльності. Дана програма передбачає спеціальні умови кредитування за низькими відсотками для приватних підприємців, мікро-, малих, а також сільгосппідприємств.

 

Овердрафт

Овердрафт - зручний і недорогий спосіб отримати кошти для невідкладних платежів, коли грошей на рахунку немає, але вони повинні надійти найближчим часом. Овердрафт - це різновид короткострокового кредитування, коли Банк здійснює платежі з Вашого рахунку при відсутності на ньому коштів. Валюта кредитування - гривня, долари США, Євро.

Детальні умови

Хто може скористатися послугою овердрафту?
Кредити у формі овердрафт надаються юридичним особам, термін існування яких не менше 6 місяців і які є клієнтами Банку та мають стабільні надходження. Якщо юридична особа не є клієнтом Банку, але має намір ним стати, то ліміт кредитування встановлюється виходячи з його надходжень, які були у нього в попередньому банку.


Як працює овердрафт?
Клієнт подає в Банк у звичайному порядку платіжні документи, що підлягають оплаті з його рахунка, і, якщо на рахунку тимчасово відсутні гроші, Банк робить оплату платіжних документів у кредит. Робиться це на умовах, визначених в договорі та в межах обумовленного ліміту - максимальної суми овердрафта.


По мірі надходження коштів на рахунок клієнта наявна заборгованість по овердрафтному кредиту погашається. Одночасно списуються відсотки за користування овердрафтом.


Основні умови надання овердрафту:
Ліміт овердрафту встановлюється відповідно до методики розрахунку ліміту в ПАТ "УПБ" у залежності від якості фінансової звітності і суми середньомісячних "чистих" надходжень коштів на поточний рахунок клієнта в ПАТ "УПБ" за останні 6 місяців.


Під "чистими" надходженнями розуміється загальна суму надходжень коштів без врахування сум кредитів, надходжень від конверсійних операцій між рахунками клієнта в різних валютах, коштів, повернутих з депозитів чи отриманих від продажу цінних паперів (векселів, депозитних сертифікатів та інших).


Термін дії овердрафту - до кінця календарного року, у якому з клієнтом був укладений договір на надання овердрафту.


Період погашення заборгованості: 28 календарних днів.


Відсоткова ставка: в залежності від коньюктури сформованої на фінансовому ринку.


Що більші обороти клієнта по поточному рахунку в УПБ, то нижчою може бути процентна ставка по овердрафту і вище ліміт, встановлений банком.

Мультивалютні кредитні лінії

Мультивалютні кредитні лінії надаються клієнтам Банку під заставу існуючого майна.

Детальні умови

Термін кредиту: до 2 років.


Заставою можуть бути: нерухомість, автотранспорт, обладнання, товари в обігу, банківські метали, майнові поручительства третіх осіб, інше ліквідне майно.


Особливості:
- фірма може мати ліміт у Банку і при потребі брати або гасити суму у межах ліміту, при цьому проценти сплачуються за реально використану суму;
- кредит в рахунок мультивалютної лінії може братися у будь-якій із трьох валют або частково (не більше за суму ліміту) у трьох валютах одночасно.


Обов’язкові умови: проценти сплачується щомісяця.


Термін видачі кредиту: від 7 до 10 днів з моменту надання банку усіх належним чином оформлених документів.

Довгострокові кредити на купівлю приміщень, офісів

Кредит надається на придбання приміщення під офіс або виробництво, не менше 30% від реальної ринкової вартості вносить фірма, на інші 70% Банк надає кредит.

Детальні умови

Термін кредиту: до 5-х років (з правом довгострокового погашення).


Особливість: право власності одразу оформлюється на Вашу фірму.


Обов’язкова умова: позичкова заборгованість сплачується щомісяця рівними частинами плюс проценти на суму, що фактично залишилася.


Термін видачі кредиту: від 7 до 10 днів з моменту надання банку усіх належним чином оформлених документів.

Кредит на купівлю нового автомобіля (автомобілів) для фірми

Кредит надається на придбання автомобіля (автомобілів). Не менше 20% від його вартості вносить фірма, на інші 80% Банк надає кредит.

Детальні умови

Термін кредиту: 3-5 років (з правом довгострокового погашення).


Застава: автомобіль (автомобілі), що купується.


Особливість: право власності (технічний паспорт) оформлюється на Вашу фірму.


Обов’язкові умови:
- страхування автомобіля (автомобілів) по повному КАСКО на користь Банку;
- позичкова заборгованість сплачується щомісяця рівними частинами плюс проценти на суму, що фактично залишилася.


Інтернет-магазин в розстрочку