ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ МАЙНА (АКТИВІВ) ПАТ «УПБ»
25.10.2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО ПРОДАЖУ МАЙНА (АКТИВІВ) ПАТ «УПБ»

Відповідно до Рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 25.09.2017р. №4341 Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації ПАТ «УПБ» повідомляє про продовження продажу основних засобів, що реалізуються безпосередньо юридичним та фізичним особам, зі встановленням відсотку зниження початкової ціни реалізації зазначеного майна на 10 відсотків щомісяця, але не більше ніж на 90 відсотків від початкової ціни реалізації.

З оновленим переліком майна, що пропонується до продажу, можна ознайомитися за наступним посиланням

За інформацією та з приводу огляду майна, що підлягає продажу, звертатись до ПАТ «УПБ» в робочі дні з 10.00 до 16.00 години (перерва з 13.00 до 13.45) за адресою: м. Київ, вул. Микільсько - Ботанічна, 7/9 (за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку за номером телефону тел. (095) 603-81-28).

Для здійснення продажу Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації ПАТ «УПБ» видає потенційному покупцю, який ознайомився з майном Банку та має намір придбати таке майно, рахунок-фактуру на оплату майна.

Потенційний покупець оплачує вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок або у касу ПАТ «УПБ» отримує придбане майно за актом прийому-передачі.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу Банку та поверненню не підлягає