Про проведення 12.02.2018р. відкритих торгів (аукціону) з продажу активів ПАТ «Український професійний банк» та ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК» («ЄДИНИЙ КАБІНЕТ») з використанням торгової системи ГО «ТРАНСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА»
29.01.2018

                Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації ПАТ «УПБ» керуючись статтею 51 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» оголошує про проведення  12.02.2018р. відкритих торгів (аукціону) з продажу активів ПАТ «Український професійний банк»  та ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК» («ЄДИНИЙ КАБІНЕТ»)  з використанням торгової системи ГО «ТРАНСПЕРЕНСІ ІНТЕРНЕШНЛ УКРАЇНА»

 

№ лоту

Найменування майна/ стислий опис майна

Початкова ціна/початкова ціна реалізації лоту, грн. (з/без ПДВ, згідно чинного законодавства)

Публічний паспорт активу (посилання)

F98G5999

Комерційна нерухомість, офіс, який розташовано за адресою Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 127-Б/9 та основні засоби, а саме: Нежитлове приміщення, офіс, який розташовано за адресою Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 127-Б/9 , площа 292,9 кв.м., що належить ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК», основні засоби в кількості 22 од., що належать ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК» та основні засоби в кількості 366 од., що належать ПАТ «УПБ».

12.02.2018 - 1 501 526,08

119440

F98G6000

Комерційна нерухомість, офіс, яка знаходиться за адресою Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 127-Б/8 та основні засоби, а саме: Нежитлове приміщення, офіс, яке знаходиться за адресою Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 127-Б/8, площа 315,3 кв.м., що належить ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК», основні засоби в кількості 36 од., що належать ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК» та основні засоби в кількості 897 од., що належать ПАТ «УПБ».

12.02.2018 - 1 873 312,74

103318

                                                                                                           

     

Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів

     

№ 675 від 08.12.2017 р.

     

     

Організатор відкритих торгів (аукціону)

     

ЄДИНИЙ КАБІНЕТ -      

Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale##... [ http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale ] #      

Учасники відкритих торгів (аукціону)

Юридичні особи та фізичні особи

     

Розмір гарантійного внеску

     

5% (п’ять) відсотків від початкової ціни реалізації лотів

     

Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону)

     

     

Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.

     

Банківські реквізити для перерахування гарантійного внеску

     

     

Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник. Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням:http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale    

Крок аукціону    

Крок аукціону – не менше 1 % від початкової ціни реалізації лотів     

     

Порядок ознайомлення з активом у кімнаті даних   

     

Ознайомитись з майном можна: ПАТ «УПБ» та ПАТ «Старокиївський банк» 01033, м. Київ, вул. Микільсько-Ботанічна, 7/9;     

     

Контактна особа банку з питань ознайомлення з активом

     

Коляка Володимир Іванович, Полякевич Володимир Олександрович тел. (044) 289-19-44 м. Київ, вул. Микільсько-Ботанічна, 7/9 Рolyakevich.vladimir@internal.oldbank.com

     Дата проведення відкритих торгів (аукціону)     

      12.02.2018     

     

Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону

     

     

Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)    

     

Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні)

     

     

Дата початку прийняття заяв – з дати публікації оголошення.

     

Кінцевий термін прийняття заяв: 11.02.2018  до 20:00

     

     

Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону

     

     

www.prozorro.sale    

     

Кінцева дата перерахування гарантійного внеску   

     

11.02.2018 до 19:00

     

Гарантійний внесок вважається сплаченим з моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв про участь/прийняття закритих цінових пропозицій.

     

Розмір реєстраційного внеску

Реєстраційний внесок відсутній.

     

Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.

     

Другі відкриті торги (аукціон), треті відкриті торги (аукціон), четверті відкриті торги (аукціон) та наступні відкриті торги (аукціони) відбуваються у випадку, якщо не відбулись попередні відкриті торги (аукціон).