Преміум-спонсор Національної збірної України з футболу

UA
RU
banner
jackpot

24,748,984

Джек-пот Спортсбуку

1,849,084

Онлайн ставки на спорт у букмекерській конторі Vbet

У Вбет ставки на спорт так само популярні, як і ігрові автомати. Цей клуб - це ще й ліцензована букмекерська контора з великим вибором подій і хорошими кефами. Любителів спорту на сайті чекають додаткові бонуси, щоб робити ставки ще вигідніше і з мінімальними вкладеннями.

Чому гравці обирають нашу букмекерську контору Vbet - найкращу в Україні?

У БК Вбет ставки на спорт сьогодні роблять тисячі гравців з України. Чому вони обирають саме цей сайт? Давайте розпишемо основні переваги контори:

 • Букмекер працює за офіційною ліцензією.
 • Коефіцієнти в БК Vbet хороші.
 • Є унікальні бонусні пропозиції для ставок на спорт.
 • Непоганий вибір спортивних ігор.
 • Доступні всі топові події та матчі.
 • Є розділ "Кіберспорт".
 • Можна безкоштовно завантажити додаток Вбет зі ставками на спорт на Андроїд і Айфон.

Та й загалом букмекер Vbet ua відомий своїм якісним сервісом, тож укласти парі на сайті просто, зручно, вигідно і, що важливо, безпечно.

Маржа

Один із плюсів БК Вбет - порівняно невисока маржа (це комісія букмекера, яку він утримує з кожної ставки). За рахунок цього вам доступні цілком непогані кефи для ставок на спорт. Для наочності ми підготували таблицю:

Спорт Популярні події Звичайні події
Футбол 3-5% 7-9%
Баскетбол 7-8% 9-11%
ММА 5-6% 9-11%
Теніс 5-6% 7-9%
Кіберспорт 7-9% 9-11%
Хокей 4-6% 7-10%

Як бачите, маржа залежить від популярності матчу. Що затребуваніша подія серед клієнтів, то вона нижча, оскільки ризики для контори зменшуються. Якщо порівнювати прематч ставки і live, то для першого типу вона вища.

Тож, судячи з таблиці, вигідніше вам буде робити ставки на топові події до того, як вони почнуться (Прематч).

Як зробити ставку?

Як зробити ставку на Вбет? Почніть із реєстрації: створіть свій акаунт, верифікуйте його і закиньте на рахунок від 100 гривень. Не забудьте активувати бонуси для новачків, щоб не залишитися без подарунка. Далі переходимо безпосередньо до ставок:

 1. Після авторизації на сайті, відкрийте розділ "Спорт" у головному меню.
 2. Виберіть вид спорту, потрібну вам подію, команду, гравця або конкретний результат.
 3. Відкривши купон, встановіть коефіцієнти та суму.
 4. Натисніть кнопку "Зробити ставку", щоб підтвердити операцію.

Зазначимо, що у Вбет ставки на спорт без реєстрації та без вкладень робити не можна, демо режим для розділу "Sport" не передбачений.

Основні правила ставок на VBet

Щоб успішно укладати парі на спорт у Вбет, вам треба дотримуватися кількох правил:

 • Ознайомтеся з усіма тонкощами та умовами спортивних ставок, перед тим, як їх робити. Вони трохи складніші, ніж гра на слотах, але якщо підійти з розумом, то розібратися буде нескладно.
 • Розробіть свою стратегію гри або знайдіть в інтернеті вже готову, щоб знизити ризики.
 • Будьте готові до невдач, оскільки результати матчів непередбачувані і вплинути на них ви ніяк не зможете.
 • Експрес ставки вважаються більш ризикованими, тому новачкам ми радимо їх уникати.
 • Починайте з невеликих сум, нема чого відразу ризикувати великими ставками.

Як і найкращі ігри Vbet на гроші, ставки на спорт - усього лише варіант дозвілля і джерело адреналіну. Не варто сприймати їх як спосіб швидкого і легкого заробітку.

Типи спортивних ставок та їхні особливості

На сайті БК Вбет ви можете робити прогнози на матч у футболі, баскетболі, тенісі, хокеї, волейболі, є також окремий розділ із кіберспортом. Клієнтам контори доступно три основні типи ставок:

 • Ординар - парі на один результат однієї гри.
 • Експрес - ставка на кілька подій одночасно.
 • Система - це набір експрес-ставок. Ви отримаєте виграш, якщо хоча б один експрес зіграє.

Новачкам ми рекомендуємо робити ординарні ставки, оскільки вони найменш ризиковані.

Футбол

Сьогодні на футбол у Вбет ви можете поставити більше, ніж на 400 матчів. Виберіть гру та її результат (команду, гравця, голи тощо), на який ви хочете поставити, встановіть суму та підтвердіть ставку. Сьогодні цей вид спорту в топі серед гравців БК Vbet.

Баскетбол

Ставте на баскетбольні матчі, які проводяться в Південній Америці (НБА), Європі, Німеччині, Туреччині, Азії тощо. Можете спробувати вгадати переможця, рахунок гри, кількість зароблених очок тощо.

Кіберспорт

Якщо ви любите комп'ютерні ігри, то в БК Вбет зможете робити ставки на результат змагань у Counter Strike, Dota 2, League of Legends, King of Glory і десятках інших ігор. Для вашого комфорту для них навіть виділено окремий розділ у меню.

Теніс

250 тенісних матчів доступно зараз на сайті Вбет. Це ігри, що йдуть у Німеччині, Іспанії, Нідерландах, Британії, Франції, Італії тощо.

Ставки в реальному часі

Ставки в режимі Live більш ризикові і відрізняються високою маржею, але вони все одно популярні серед клієнтів. Ви можете укладати парі в режимі реального часу вже після того, як почалася гра або матч. Лайв-подій набагато менше, ніж у режимі прематч, але все одно є з чого вибрати.

Ексклюзивні ставки та коефіцієнти

Є вкладка, де можна вибрати події з підвищеними коефіцієнтами. На даний момент там є футбольна гра, баскетбольний матч і хокей із шайбою.

Спеціалізовані розділи за видами спорту

Найпопулярніші види спорту сьогодні серед клієнтів Бк Вбет - це футбол, хокей, баскетбол, кіберспорт. Ставте на матчі до їхнього початку (прематч) або укладайте парі на події, що тільки розпочинаються (live). Оформити ставку легко: обираєте матч, результат (команду, гравця, кількість очок), встановлюєте розмір суми та підтверджуєте парі кнопкою "Зробити ставку".

Спорт

У розділі "Спорт" крім самих матчів і подій ви знайдете й інші вкладки:

 • Огляд подій.
 • Спортивні турніри.
 • Лайв календар.
 • Статистика.
 • Результати.

Кожен розділ ми зараз детально розглянемо окремо.

Огляд подій

Тут ви знайдете перелік діючих ігор, матчів і подій, доступні кефи тощо. У цій же вкладці можна оформити купон для укладення парі.

Спортивні турніри

Цей розділ з'явився на сайті нещодавно, тому він ще порожній. Там відображатимуться доступні турніри для любителів ставок на спорт, а також ті, які скоро з'являться на сайті.

Живий календар

У цій вкладці ви можете ознайомитися з іграми, які будуть доступні протягом тижня. Відображається дата початку матчу, вид спорту, команда, країна, коефіцієнти.

Статистика

Тут можна почитати про події, які вже відбулися: які ставки було зроблено, які зіграли, з якими результатами закінчилася гра.

Результати

Вибирайте спортивну подію, яка вас цікавить, дату її проведення і дивіться результати гри.

Особливості тоталізаторів на VBet

Особливість тоталізаторів, доступних на сайті Vbet, у тому, що сам букмекер не витрачає власні гроші для участі в парі. Він є тільки організатором: створює всі умови для того, щоб гравці могли укласти парі, а потім розподіляє виграші між переможцями.

Онлайн трансляції матчів: безпосередній доступ до ігор

Реєструйтеся у Vbet і дивіться прямі трансляції топових матчів і спортивних ігор. Ви отримаєте безпосередній доступ до ігор, і зможете першими дізнатися результати події, на які ви поставили гроші.

Забирайте додаткові фішки - прості кроки з отримання

Клієнтам букмекерської контори Вбет доступні бонуси для ставок на спорт:

 • Вітальний набір - 50% у вигляді фрибета (максимум 2 500 гривень). Щоб забрати його, зареєструйтеся і зробіть експрес-ставку від 100 гривень (х1.2) мінімум на три події.
 • Фрібети за голи збірної України. Зробіть хоча б одну ординарну ставку за кефом 1.7 у режимі прематч від 200 гривень, і заберіть бонус. Його розмір залежить від того, скільки голів заб'є наша команда.
 • Відсотки на експрес ставки. У розділі "Експрес дня" виберіть кілька ставок, зробіть їх і отримайте бонусний відсоток, якщо вони зіграють.

Моніторте розділ з акціями та Telegram-канал букмекера, щоб не проґавити черговий бонус для ставок на спорт.

Прогнози та аналітика

До ставок на спорт слід ставитися серйозно, адже ви не просто крутите барабани слотів. Радимо подивитися прогнози експертів на результат матчу, на який ви хочете ставити гроші. Якщо вони хороші, то можете укладати парі, якщо ж аналітики прогнозують невисокий відсоток успіху, краще не робити ставку. Якщо правильно використовувати експертну інфу, то можна значно збільшити шанси на успіх.

Аналіз коефіцієнтів для рівнозначних спортивних подій

Щоб успішно робити ставки на спорт у Вбет - треба правильно аналізувати коефіцієнти. Кефи на рівнозначні події зазвичай 2.00 і 2.00, але треба ще плюс враховувати маржу букмекера. На думку експертів, найбільш рівні значення кефів у баскетбольних матчах, у футбольних іграх і хокеї вони відрізняються більше. Також вони вважають, що заробити на рівних ринках основної лінії цілком реально.

Як визначити найбільш вигідні ставки: рекомендації

Поділимося з вами порадами, як визначити більш вигідні ставки:

 • Як показує практика, найчастіше виграє ставка на тотал.
 • Читайте оцінки експертів, зведення щодо турнірів і змагань, на які ви хочете ставити.
 • Оцінюйте прибутковість і ефективність гри.

Поради щодо вибору більш відповідного виду спорту для ставки

На думку реальних клієнтів бк, найвигідніші ставки вони роблять на популярні види спорту: на футбол, хокей, баскетбол і теніс.

 • На футбол найвигідніше робити ставки за рахунок більш низької маржі і широкого вибору результатів.
 • Американський футбол і баскетбол легше спрогнозувати.
 • Робіть ставки на той вид спорту, в якому ви розбираєтеся.
 • Якщо ставите на кіберспорт, вибирайте турніри, які широко висвітлюють ЗМІ.

Як вам вигравати у ставках на спорт?

Якщо ви новачок, і тільки грали в ігрові автомати Вбет, то майте кілька порад для того, щоб вигравати в ставках на спорт:

 • Продумайте свою стратегію або використовуйте одну з готових, їх легко можна знайти в інтернеті.
 • Обирайте популярні матчі, в яких ви впевнені та розбираєтеся. Не треба ставити на все підряд.
 • Вивчайте статистику, це допоможе зробити більш точний прогноз.

Вибір події, щоб зробити першу ставку

Якщо ви нічого не знаєте про ставки на спорт і тільки зважилися укласти парі, обирайте якусь топову подію, про яку є багато інформації. Це дасть можливість краще вивчити статистику і спрогнозувати результат. Ми радимо починати з невеликих сум, щоб не надто ризикувати. Робіть мінімальні ординарні ставки, і уникайте експресів.

Висновок

Якщо ви шукайте вигідні коефіцієнти, низьку маржу, великий вибір топових спортивних подій - робіть ставки на спорт у БК Вбет. Тут можна укладати парі в режимі лайв або до початку гри, брати участь у турнірах і навіть отримувати бонуси для ставок на спорт.

FAQ

Чи можна ставити на спорт тільки онлайн? open

Так, демо-режим для ставок на спорт не передбачено.

Які види спорту доступні для ставок у Vbet? open

Футбол, баскетбол, теніс, хокей, волейбол, гонки, бокс, кіберспорт тощо.

Як зробити ставку в Vbet? open

Авторизувавшись на сайті, відкрийте розділ "Спорт", виберіть подію і результат, на який хочете поставити гроші, вкажіть розмір ставки і натисніть кнопку для підтвердження.

Які коефіцієнти пропонує Vbet? open

Середня маржа букмекера - 5%, але вона може відрізнятися залежно від виду спорту, популярності події та режиму ставки (лайв або прематч).

Як вивести виграш зі ставок на спорт? open

Як звичайні призи: оформіть заявку на виведення в "Касі", вказавши суму виплати та номер картки.

Як я можу отримати допомогу, якщо у мене виникли проблеми зі ставками на спорт? open

Напишіть у лайв-чат або на електронну пошту техпідтримки.